Prosím počkejte chvíli...
Nepřihlášený uživatel
Nacházíte se: VŠCHT PrahaFCHTÚstav inženýrství pevných látek  → O ústavu → Zaměstnanci
iduzel: 24299
idvazba: 30568
šablona: stranka_ikona
čas: 22.11.2017 02:44:49
verze: 3887
uzivatel:
remoteAPIs:
branch: trunk
Obnovit | RAW

Zaměstnanci

    Telefon Místnost Email

Vedoucí ústavu:

prof. Ing. Václav Švorčík, DrSc.

5150 B350  Vaclav.Svorcik@vscht.cz

Tajemník ústavu:

prof. Ing. Jindřich Leitner, DrSc. 5156 B353  Jindrich.Leitner@vscht.cz

Hospodář ústavu:

doc. Ing. Petr Macháč, CSc. 5157 B352  Petr.Machac@vscht.cz

Sekretariát:

Oliva Kesselová 5151 B343   Oliva.Kesselova@vscht.cz
         

Profesoři:

prof. Ing. Václav Švorčík, DrSc. 5150 B350 Vaclav.Svorcik@vscht.cz

 

prof. Ing. Jindřich Leitner, DrSc.  5156  B353  Jindrich.Leitner@vscht.cz

Docenti:

doc. Ing. Vladimír Myslík, CSc. 5158,5164 B351   Vladimir.Myslik@vscht.cz
  doc. Ing. Petr Macháč, CSc. 5157 B352  Petr.Machac@vscht.cz
  doc. Ing. Petr Slepička, Ph.D. 5162  B346   Petr.Slepicka@vscht.cz
  doc. Ing. Jakub Siegel, Ph.D. 5149  B357  Jakub.Siegel@vscht.cz

Odborní asistenti:

Ing. Josef Náhlík, CSc. 5160  B348   Josef.Nahlik@vscht.cz
  Mgr. Oleksiy Lyutakov, Ph.D. 3205  BS43   Oleksiy.Lyutakov@vscht.cz
Vědečtí pracovníci: Ing. Kateřina Kolářová, Ph.D. 5142 B362  Katerina.Kolarova@vscht.cz

 

Ing. Nikola Slepičková Kasálková, Ph.D. 5142 B345  Nikola.Kasalkova@vscht.cz
  Ing. Alena Řezníčková, Ph.D. 5159 B349  Alena.Reznickova@vscht.cz
  Ing. Ondřej Kvítek, Ph.D. 5159       B349

Technik:

Vladimír Lískovec 5175 B350  

Pokud netelefonujete z objektů VŠCHT-Praha je nutné nejprve vytočit číslo 2-2044

Aktualizováno: 3.6.2016 12:21, Autor: Jakub Siegel

VŠCHT Praha
Technická 5
166 28 Praha 6 – Dejvice
IČO: 60461373
DIČ: CZ60461373

Datová schránka: sp4j9ch

Copyright VŠCHT Praha 2014
Za informace odpovídá Oddělení komunikace, technický správce Výpočetní centrum

zobrazit mobilní verzi