Prosím počkejte chvíli...
Nepřihlášený uživatel
Nacházíte se: VŠCHT PrahaFCHTÚstav inženýrství pevných látek  → O ústavu → Zaměstnanci
iduzel: 24299
idvazba: 30568
šablona: stranka_ikona
čas: 25.9.2022 02:26:25
verze: 5159
uzivatel:
remoteAPIs:
branch: trunk
Server: 147.33.89.150
Obnovit | RAW
iduzel: 24299
idvazba: 30568
---Nová url--- (newurl_...)
domena: 'ipl.vscht.cz'
jazyk: 'cs'
url: '/o-ustavu/zamestnanci'
iduzel: 24299
path: 8548/24136/24137/24168/24243/24299
CMS: Odkaz na newurlCMS
branch: trunk
Obnovit | RAW

Zaměstnanci

    Telefon Místnost Email

Vedoucí ústavu:

prof. Ing. Petr Slepička, Ph.D.

5162 B346   Petr.Slepicka@vscht.cz

Tajemník ústavu:

prof. Ing. Jindřich Leitner, DrSc. 5156 B353  Jindrich.Leitner@vscht.cz

Hospodář ústavu:

Ing. Alena Řezníčková, Ph.D. 5158 B351 Alena.Reznickova@vscht.cz  

Sekretariát:

Oliva Kesselová 5151 B343   Oliva.Kesselova@vscht.cz
         

Profesoři:

prof. Ing. Václav Švorčík, DrSc. 5150 B350 Vaclav.Svorcik@vscht.cz

 

prof. Ing. Jindřich Leitner, DrSc. 5156 B353  Jindrich.Leitner@vscht.cz

prof. Ing. Petr Slepička, Ph.D. 5162  B346   Petr.Slepicka@vscht.cz

Docenti:

doc. Ing. Vladimír Myslík, CSc. 5158,5164 B351   Vladimir.Myslik@vscht.cz
  doc. Ing. Petr Macháč, CSc. 5157 B352  Petr.Machac@vscht.cz
  doc. Ing. Jakub Siegel, Ph.D. 5149  B357  Jakub.Siegel@vscht.cz

Odborní asistenti:

  Mgr. Oleksiy Lyutakov, Ph.D. 4463 BS43   Oleksiy.Lyutakov@vscht.cz
Ing. Nikola Slepičková Kasálková, Ph.D. 5163 B345  Nikola.Kasalkova@vscht.cz

 

Ing. Alena Řezníčková, Ph.D. 5155 B349  Alena.Reznickova@vscht.cz
  Ing. Ondřej Kvítek, Ph.D. 5159       B349
Vědečtí pracovníci: Ing. Roman Elashnikov, Ph.D. BS43  roman.elashnikov@vscht.cz
  Ing. Dominik Fajstavr, Ph.D. B346  dominik.fajstavr@vscht.cz

Technik:

Vladimír Lískovec 5175 B350  

Pokud netelefonujete z objektů VŠCHT-Praha je nutné nejprve vytočit číslo 2-2044

Aktualizováno: 12.5.2022 21:36, Autor: Petr Slepička

VŠCHT Praha
Technická 5
166 28 Praha 6 – Dejvice
IČO: 60461373
DIČ: CZ60461373

Datová schránka: sp4j9ch

Copyright VŠCHT Praha 2014
Za informace odpovídá Oddělení komunikace, technický správce Výpočetní centrum

zobrazit plnou verzi