Prosím počkejte chvíli...
Nepřihlášený uživatel
Nacházíte se: VŠCHT PrahaFCHTÚstav inženýrství pevných látek  → O ústavu → Zaměstnanci
iduzel: 24299
idvazba: 30568
šablona: stranka_ikona
čas: 22.6.2024 23:15:43
verze: 5420
uzivatel:
remoteAPIs:
branch: trunk
Server: 147.33.89.153
Obnovit | RAW
iduzel: 24299
idvazba: 30568
---Nová url--- (newurl_...)
domena: 'ipl.vscht.cz'
jazyk: 'cs'
url: '/o-ustavu/zamestnanci'
iduzel: 24299
path: 8548/24136/24137/24168/24243/24299
CMS: Odkaz na newurlCMS
branch: trunk
Obnovit | RAW

Zaměstnanci

    Telefon Místnost Email

Vedoucí ústavu:

prof. Ing. Petr Slepička, Ph.D.

5162

B350

B346 

 Petr.Slepicka@vscht.cz

Tajemník ústavu:


 

prof. Ing. Jindřich Leitner, DrSc. 

5156

B353

 Jindrich.Leitner@vscht.cz

Ing. Nikola Slepičková Kasálková, Ph.D. 5163 B345  Nikola.Kasalkova@vscht.cz

Hospodář ústavu:

Ing. Alena Řezníčková, Ph.D. 5158 B351 Alena.Reznickova@vscht.cz  

Sekretariát:

Oliva Kesselová 5151 B350  Oliva.Kesselova@vscht.cz
         

Profesoři:

prof. Ing. Václav Švorčík, DrSc. 5150 B352 Vaclav.Svorcik@vscht.cz

 

prof. Ing. Jindřich Leitner, DrSc. 5156 B353  Jindrich.Leitner@vscht.cz

prof. Ing. Petr Slepička, Ph.D. 5162 

B350

B346 

 Petr.Slepicka@vscht.cz

prof. Ing. Jakub Siegel, Ph.D. 5149  B357  Jakub.Siegel@vscht.cz

Docenti:

doc. Ing. Vladimír Myslík, CSc. B344  Vladimir.Myslik@vscht.cz
  doc. Ing. Petr Macháč, CSc.  Petr.Machac@vscht.cz
  doc. Mgr. Oleksiy Lyutakov, Ph.D. 4463 BS43   Oleksiy.Lyutakov@vscht.cz

Odborní asistenti:

Ing. Nikola Slepičková Kasálková, Ph.D. 5163 B345  Nikola.Kasalkova@vscht.cz

 

Ing. Alena Řezníčková, Ph.D. 5158 B351  Alena.Reznickova@vscht.cz
  Ing. Ondřej Kvítek, Ph.D. 5158       B351
Vědečtí pracovníci: Ing. Roman Elashnikov, Ph.D. 3205 BS43  roman.elashnikov@vscht.cz
  Mgr. Elena Miliutina, Ph.D. 5147 B358 Elena.Miliutina@vscht.cz
  Mgr. Vasilii Burtsev, Ph.D. 5147 B358 Vasilii.Burtsev@vscht.cz
  Mgr. Mariia Erzina, Ph.D.  3205 S43A Mariia.Erzina@vscht.cz
  doc. MUDr. Lucie Bačáková, CSc.
  prof. Ing. Zdeňka Kolská, Ph.D.
  prof. Ing. Martin Orendáč, CSc.

Pokud netelefonujete z objektů VŠCHT Praha je nutné před uvedené číslo zadat 22044 

Aktualizováno: 30.1.2024 13:54, Autor: Nikola Slepičková Kasálková

VŠCHT Praha
Technická 5
166 28 Praha 6 – Dejvice
IČO: 60461373
DIČ: CZ60461373

Datová schránka: sp4j9ch

Copyright VŠCHT Praha 2014
Za informace odpovídá Oddělení komunikace, technický správce Výpočetní centrum

zobrazit plnou verzi